Zakład stolarski Bydgoszcz

W naszym zakładzie stolarskim nieustannie realizujemy zlecenia Klientów, którzy powierzają nam tworzenie mebli do swoich domów, mieszkań i firm. Znajomość właściwości drewna, profesjonalne zaplecze technologiczne oraz długoletnie doświadczenie sprawiają, że każde zadanie wykonujemy z należytą starannością. Szukając stolarza w Bydgoszczy możesz nam zaufać.

Wszechstronny zakład stolarski

Stolarz jako alternatywa dla zakupu gotowych mebli to rozwiązanie na tyle popularne, że z powodzeniem utrzymuje się na rynku i zyskuje stale nowych zwolenników. Zlecając stolarzowi wykonanie mebli będziesz mieć pewność, że meble te zostaną wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i upodobaniami, w oparciu o dany styl i metraż wnętrz.

Wybierając nasz zakład stolarski z Bydgoszczy możesz zlecić stworzenie między innymi:

  • mebli biurowych na wymiar – zarówno pojedynczych zestawień, jak również wyposażenia całych biurowców od holu po gabinet zarządu,
  • mebli kuchennych na wymiar – o zwiększonej odporności na działanie wilgoci, gorącego powietrza, a także odpornych na uszkodzenia mechaniczne,
  • szaf na wymiar – na przykład proste szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z drzwiami rozwieranymi, przestronne garderoby.

Podejmujemy się także wykonywania pojedynczych elementów w danej realizacji, czego przykładem są blaty drewniane do kuchni i łazienki. Odpowiednio zaimpregnowane mogą zastąpić kamień lub konglomerat.

Zakład stolarski bydgoszcz

Cechy dobrego zakładu stolarskiego w jednym miejscu

Dotychczasowe oraz obecne realizacje stanowią przykłady owocnej współpracy z Klientami. Wyznacznikami wszystkich działań naszego zakładu stolarskiego są:

  1. surowce i tworzywa wysokiej klasy – wybieramy drewno od sprawdzonych dostawców, gotowe do dalszej obróbki, zwracamy również uwagę na jakość elementów dodatkowych, takich jak okleiny, czy elementy szklane,
  2. funkcjonalność wmontowanych mechanizmów – sprawna praca zawiasów szafek, pełen wysuw prowadnic szuflad, estetyczne relingi i zaślepki, funkcja cichego domku oraz wiele dodatkowych nowoczesnych rozwiązań,
  3. precyzja wykonania – każde meble na wymiar to proces tworzenia i dopasowywania pojedynczych elementów, aby stanowiły efektowną całość, dlatego dbamy o gładkość powierzchni oraz wnętrz mebli.

Praca stolarza to wiele połączonych działań, których rezultat powinien być dla Ciebie satysfakcjonujący. Poznaj meble sygnowane naszą marką i urządź swoje otoczenie z pomysłem.

Powierz stolarzowi swoją wizję dowolnych mebli

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli kuchennych, pojedynczych szaf, biurka na wymiar, czy listew przypodłogowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z wykwalifikowanym stolarzem w profesjonalny sposób wyposażysz dowolne wnętrza, aby czuć się w nich bardziej komfortowo. To sprawdzony sposób na udane meblowe metamorfozy.