Meble kuchenne na wymiar, na zamówienie Bydgoszcz

Meble kuchenne Bydgoszcz - rosnąca popularność mebli na wymiar sprawia, że w ramach usług stolarskich nieustannie proponujemy nowoczesne zestawy, tworzone na indywidualne zamówienie. Inspiracją są dla nas zarówno trendy branży meblowej, jak również oczekiwania Klientów. W meblach kuchennych na wymiar znajdziesz sposób, aby połączyć piękno i wygodę użytkowania.

Meble kuchenne na wymiar z drewna i z funkcjonalnych tworzywMeble kuchenne Bydgoszcz

Podczas prac nad meblami kuchennymi na wymiar wykonujemy fronty oraz wnętrza szuflad, szaf, szafek z różnych surowców i materiałów.

  1. Drewno – surowiec naturalny. Jego unikalne właściwości wykształcają się przez lata podczas wzrostu, a w efekcie gotowe meble są trwałe, unikalne, przyjazne środowisku. Zależnie od gatunku drewna, meble będą mieć różne usłojenie oraz ubarwienie.
  2. Płyta MDF – płyta pilśniowa o wysokiej trwałości. Wyróżnia ją wytrzymałość, lecz łatwo podaje się obróbce mechanicznej. Duża dowolność wykończenia frontów (malowanie, folia 3D i inne) to możliwość zrealizowania najbardziej nietypowych aranżacji.
  3. Płyta wiórowa – powstała wyniku sprasowania wiórów drzewnych z dodatkiem żywicy. Swoboda tworzenia płyt sprawia, że mogą one mieć różną grubość, wymiary oraz ciężar objętościowy. Tutaj także masz do wyboru wiele rodzajów wykończeń.

Istotne kwestie przy tworzeniu mebli kuchennych na zamówienie

Unikalność jest ważną cechą mebli kuchennych. Na zamówienie Klientów z Bydgoszczy stosujemy systemy adekwatnie do potrzeb, dobieramy wymiary poszczególnych elementów, ich wygląd i funkcjonalność. W praktyce przebiega to następująco:

  • tworzymy projekt w oparciu o metraż kuchni i jej umiejscowienie, na przykład gdy jest połączona z jadalnią,
  • uwzględniamy w projekcie nietypowe cechy wnętrz, takie jak powierzchnie ukośne kuchni na poddaszu,
  • ustalamy ile osób i w jaki sposób będzie korzystać z kuchni, aby zaplanować liczbę szafek, szuflad, półek,
  • dobieramy wysokość umieszczenia blatów kuchennych do wzrostu Twojego lub innych domowników,
  • planujemy wysokość montażu górnych szafek również z myślą o ergonomii i wygodzie użytkowania.

Zwieńczeniem jest wybór materiałów, akcesoriów, systemów zawiasów i prowadnic. Każdy z tych elementów również podlega indywidualnemu doborowi.

Pracuj bezpiecznie w swojej nowej kuchni na wymiar

meble kuchenne na wymiar

Indywidualne cechy mebli kuchennych na wymiar idą w parze z aspektami, które stanowią stałe zestawienie. Jest to przede wszystkim zgodność wszystkich użytych materiałów z odgórnymi normami, dotyczącymi trwałości, a także bezpieczeństwa użytkowania.

Są to zarówno normy polskie i europejskie (w przypadku mebli kuchennych na zamówienie i pozostałych – PN-EN 14749), jak też poszczególne atesty oraz certyfikaty. Możesz o to zapytać naszego stolarza.

Zapraszamy do Bydgoszczy po meble kuchenne

Tworząc meble dla naszych Klientów z Bydgoszczy i okolic nieustannie poszerzamy zakres usług stolarskich, aby spełniać oczekiwania o komfortowych wnętrzach. Meblom kuchennym na zamówienie poświęcamy tyle czasu i uwagi, aby w wersji ostatecznej były one dokładnym odwzorowaniem wcześniejszych ustaleń. Dotyczy to także blatów drewnianych oraz wszystkich elementów wyposażenia kuchni, oferowanych przez nasz zakład stolarski.