Meble na wymiar Bydgoszcz

Charakterystyczne we współczesnych meblach na wymiar jest faktyczne ich dopasowanie do stylu wnętrz, a także mnogość materiałów, z jakich meble te mogą być wykonane. Znając właściwości poszczególnych surowców z powodzeniem realizujemy najbardziej zaawansowane zlecenia, tworząc w naszym zakładzie stolarskim meble nowoczesne, funkcjonalne i trwałe.

Które meble na wymiar warto zamówić u stolarza

Meble na wymiar, na zamówienie BydgoszczNowoczesne stolarstwo przynosi optymalne rozwiązania dotyczące mebli. Na wymiar tworzone są zestawy zarówno do pomieszczeń o standardowych wymiarach i przeznaczeniu, jak również do wyjątkowo niewielkich lub bardzo przestronnych wnętrz.

Jako przykład idealnie dobrane meble kuchenne na wymiar, czy meble biurowe na wymiar które zawsze przygotowujemy z zaangażowaniem. Dbamy tym samym o:

  • nowatorskie wykonanie projektu – inaczej niż w przypadku gotowych zestawów, meble tworzone pod indywidualne zamówienie są zawsze unikalne, charakterystyczne, wyjątkowe;
  • precyzyjną realizację projektów powierzonych – możesz skorzystać z naszych usług stolarskich także wtedy, gdy masz już własny projekt mebli;
  • profesjonalny montaż – ważne również przed dalszymi pracami; na przykład po zamontowaniu szaf na wymiar można mocować kolejne listwy przypodłogowe.

W naszym zakładzie stolarskim dbamy o detale zarówno podczas obróbki drewna, jak również podczas dalszych prac wykonawczych. Znajomość surowców oraz technologii przekłada się na Twój realny komfort użytkowania.

Więcej zalet mebli na wymiar

Spośród licznych atutów kojarzonych z meblami na wymiar warto podkreślić:

  1. MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI – Twoim życzeniem może być na przykład pełna zabudowa ściany w kuchni, pokoju lub innym pomieszczeniu od podłogi po sufit;
  2. RÓŻNE ROZMIARY SZUFLAD I SZAFEK – tworzone zależnie od przyzwyczajeń domowników, charakteru danego wnętrza lub estetyki całego zestawu mebli; tutaj masz pełną swobodę wyboru;
  3. ZABUDOWĘ SPRZĘTU AGD – dotyczy to przede wszystkim mebli kuchennych na wymiar, które przewidują wnęki na piekarnik, zmywarkę, lodówkę; mogą to być szafki lub blaty, zależnie od projektu;
  4. DODATKOWE FUNKCJE – przykładem jest oświetlenie w szafach i garderobach, oświetlenie nad blatami kuchennymi, szuflady pod zlewozmywak oraz wszelkie organizery i sortowniki.

W samych biurkach na wymiar możemy zastosować kilkanaście udogodnień, na przykład różne rodzaje i wymiary blatów, regulację dostosowaną do wzrostu użytkownika, miejsce na montaż szuflad oraz kontenerków. Potencjał usług meblowych to dziedzina warta poznania.

Gdy potrzebujesz mebli na zamówienie

Funkcję niektórych mebli na wymiar pełnią blaty drewniane o podwyższonej trwałości. Wykonane z drewna dębowego, jesionowego, bukowego, orzechowego, prezentują się ciekawie i estetycznie, a dodatkowo zapewniają komfort korzystania z kuchni.

Blat taki, wsparty na odpowiedniej podstawie, poza standardową funkcjonalnością w kuchennej strefie roboczej może dodatkowo pełnić funkcję stołu lub wyspy. Odpowiednia aranżacja kuchennych wnętrz pozwoli wykorzystać potencjał nowoczesnych blatów.

Zamów meble na wymiar w Bydgoszczy, postaw na profesjonalne rozwiązania

W naszym zakładzie stolarskim w Bydgoszczy tworzenie mebli na zamówienie odbywa się z użyciem specjalistycznych maszyn i narzędzi, obsługiwanych przez wykwalifikowanych stolarzy. Skontaktuj się z nami, aby zlecić wyposażenie swojego domu lub biura. Z przyjemnością przedstawimy unikalne projekty.